Állás lehetőség

Jelenlegi álláslehetőségek : grafikus, szitanyomó, betanított munkás

Betanított munkás:

FELADATAID KÖZÉ FOGNAK TARTOZNI:

  • textil termékek vasalása fél autómata ipari vasalóval
  • textil termékek számolása, szortírozása
  • póló csomagolás
  • autómata gépen pólók felrakása és levétele

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

  • fiatalos lendületes csapat
  • versenyképes jövedelem (tapasztalattól függően)

HAVI NETTÓ FIZETÉSI KERET:

170 000 ft  - tól

EGYÉB JUTTATÁSOK:

utazási hozzájárulás

A munkáról nézd meg rövid bemutató videónkat :

Szitanyomó:

  • szita készítés
  • 90% textil nyomás
  • 10% vinil nyomás
  • szín keverés

KIFEJEZETTEN ELŐNY:

  • minimum 1 év szakmában eltöltött gyakorlat
  • önálló munkavégzés

180 000 ft  - tól

mobiltelefon, szakmai tréningek,utazási hozzájárulás

GRAFIKUS:

  • meglévő ügyfélkör ápolása és folyamatos kiszolgálása ide értve az általuk küldött grafikai anyagok alapján látványterv és árajánlat készítése, valamint a grafikák színre bontása a nyomó műhely részére
  • új ügyfelek felkutatása
  • árajánlatok kidolgozása, értékesítési projektek támogatása elejétől a végéig

AMIRE SZÜKSÉGED LESZ:

  • értékesítési ambíciók
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Corel grafikai program magas ismerete
  • Adobe szoftverek minimum közép szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség

  • jártasság textil termékek és ajándéktárgyak értékesítésében

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

180 000 - 250 000HUF